Ana sayfa

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar
Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
I really appreciate the way you people solve the problem over e-mail communication. Good service to customer. And very fast.

—— Rohit Raj Hasija

We have taken m/c from other company in china, but the commitment way to solve problem with such detailed info of Nide team is really appreciable.

—— Imperial Electric Company

Stator sarma makinesi mükemmel durumda bana ulaştı Çok iyi çalışın, Satın aldığınızdan çok memnunum

—— Kapil Agarawal

NIDE, teknik gereksinimlerime göre dikkatlice kontrol edildi ve hızlı bir şekilde uygun motor üretim çözümleri sağladı

—— Koo

1 2 3 4 5 6 7 8 9
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NIDE fabrika gösterisi
NIDE fabrika gösterisi
NIDE ofisi
NIDE ofisi
NIDE ofisi
NIDE ofisi
NIDE fabrika
NIDE fabrika

NIDE fabrika gösterisi

NIDE fabrika gösterisi

NIDE ofisi

NIDE ofisi

NIDE ofisi

NIDE ofisi

NIDE fabrika

NIDE fabrika

 • Üretim hattı
  Yangtze Nehri Deltasında endüstri, ticaret kalbi Suzhou'da bulunan Nide, Ar-Ge, üretim ve indüksiyon motor makine satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Suzhou fabrikasında üretilen makinalarımız çoğunlukla çamaşır makinesi motoru, klima motoru, pompa motoru, bobin motoru, üç fazlı motor, fan motoru ve kompresör motoru gibi indüksiyon motorlarına uygulanmaktadır.

  Deneyimli mühendislerden, usta profesyonellerden, kusursuz ekipmanlardan, sıkı üretim proses kontrolünden ve geniş kapsama hizmeti net-işinden tam olarak yararlanarak, müşterilerimize elektrikli motor imalatına en uygun çözümü sunmaya özenimiz var. Şimdiye kadar, Çin'deki büyük pazar payı hariç, makinaları ABD, İtalya, Avustralya, Hindistan, Brezilya, Meksika, Türkiye, Tayland, Vietnam, İran vb. Gibi dünya çapındaki ülkelere ihraç ediyoruz ve makinelerimiz büyük bir ünü paylaşıyor Dayanıklı, güvenilir performans, makul fiyat ve iyi bir servis sonrası için müşterileri arasında.

 • OEM / ODM

  Yangtze Nehri Deltası'nda ticaretin kalbi Suzhou, ticaret kalbi Nide bulunan Nide, Ar-Ge, asenkron motor makinelerinin üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır.Suzhou fabrikasında üretilen makinelerimiz ağırlıklı olarak çamaşır makinesi motoru, klima motoru, pompa motoru, bobin motoru, üç fazlı motor, fan motoru ve kompresör motoru vb.

   

  Deneyimli mühendisler, usta profesyoneller, mükemmel ekipman, sıkı üretim süreç kontrolü ve geniş kapsama servis ağı işinden tam olarak yararlanarak, müşterilerimize elektrikli motor üretimine en uygun çözümü sunmak için çalışıyoruz.Şimdiye kadar, Çin'deki büyük pazar payı hariç, ABD, İtalya, Avustralya, Hindistan, Brezilya, Meksika, Türkiye, Tayland, Vietnam, İran, vb.Gibi dünya ülkelerine makine ihraç ediyoruz ve makinelerimiz büyük itibarı paylaşıyor Müşteriler arasında dayanıklı, güvenilir performans, uygun fiyat ve iyi bir servis sonrası.

   

  Müşteri
  NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD fabrika üretim hattı 0
 • Ar-Ge
  Iyi bir servis, profesyonel ekip ve güvenilir kalite ile Nide, motor maliyet değerlendirmesi, imalat know-how, personel eğitimi dahil olmak üzere AC motor, DC motor, BLDC motor imalatı teknik danışmanlık hizmeti ve Anahtar teslimi servis çeşitleri ile müşterilerine sunmaktadır. Ve anahtar teslimi projeyi tamamlayın.

İletişim bilgileri
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD

İlgili kişi: Ms. Annie

Tel: 0086-574-87295639 13738869026

Faks: 86-574-87295637

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin