Mesaj gönder
Ana sayfa

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD

şirket Profili

 

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 0

 

Ningbo Nide Makine Ekipmanı Co., Ltd., 2010 yılında kuruldu ve müşterilere yüksek otomatik, akıllı ve esnek üretim çözümleri sunmayı taahhüt etti.ve statör üretim hattına odaklanarak, rotor ve çeşitli motorların son montajı.

 

• Motor otomasyonuna, bilgileşmeye ve akıllı imalatı odaklayan teknoloji tabanlı kapsamlı bir işletme;

•Yeni enerji tahrik motor otomasyon ekipmanları alanının derinlemesine incelenmesi;

•Müşterilere tek duraklı hizmet sunmak;

• Otomatik montaj sistemlerinin tasarımı, planlama ve bireysel ihtiyaçlara göre özelleştirme konusunda zengin deneyim.

 

Motor üretimi için tek duruma çözüm sağlamaya odaklanın.

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 1

motor manfacturing production assembly line suppliers and manufacturers

 

Üç iş bölümü:

 

1Motor üretimi makineleri.

2Motor bileşenleri.

3Teknik danışmanlık ve anahtar teslim hizmeti.

 

BuTemel işÇeşitli motor üretim makineleri, stand along makinesi, armatür ve statör üretimi için tamamen otomatik tam hat ve motor montaj hattı da dahil olmak üzere çeşitli türde motor üretim makineleri sağlamaktır.

İkinci bölüm, komutatör, top rulman, karbon fırçası, yalıtım kağıdı, şaft, mıknatıs, fan, motor kapağı vb. gibi tüm motor bileşenlerini sağlamaktır.

Üçüncü bölüm, bazı motor üretimi için teknik destek ve danışmanlık, proje desteği ve anahtar teslim hizmeti sağlamaktır.

 

 

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 3

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 4

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 5

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 6

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 7

İyi hizmet, benzersiz felsefe, profesyonel ekip ve güvenilir kalite ile, dünya çapındaki müşterilerin güvenini yavaş yavaş kazanıyoruz.Ürünlerimizi doğrudan ve dolaylı olarak 50'den fazla ülkeye tedarik ediyoruz.Müşteriler arasında, birçoğu dünyaca ünlü şirketlerdir.

 

 

Başvuru durumu

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 8

Ningbo Nide Makine Equipment Co., Ltd.,Motor üretimi için dünya çapındaki müşterilere tek duraklı hizmet sunmak istiyor.

Motoru aç, Nide'ye dön, her şey kolay olacak!
Nide... Sadece kolaylık için, amacımız sadece motor üretimini kolaylaştırmak değil, aynı zamanda hayatı kolaylaştırmak için grev yapmaktır.

 

 

Beş bağlı şirket

1.Ningbo Nide Mekanik Ekipman Co., Ltd-www.nide.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 9

Ningbo şehrindeki Hi-Tech Bölgesinde yer alan ve güçlü teknik ve ticari ekibin avantajlarını kullanan Ningbo Nide Mekanik Ekipman Co., Ltd.Araştırma ve geliştirme, pazarlama ve satış, kalite kontrolü ve makinelerin servis sonrasıBu ürünler, bağlı fabrikaları ((Jiangsu Nide Automation Tech Co.,Ltd ve Jiangsu Xiandian Mechanical Co.,Ltd) tarafından üretilmektedir.

 

İsteklerimiz müşterilerimize motor üretimi için optimize edilmiş tam bir çözüm paketi sunmaktır.

 

2Jiangsu Nide Automation Tech Co., Ltd.

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 10

Suzhou'da yer alan, 9.000 metrekarelik atölye alanını kapsayan, 102 çalışanı olan Jiansu Nide Automation-Tech Co., Ltd.İndüksiyon motor statörü, BLDC motor sarma makinesi, dış rotor üretim makineleri, rotor montaj hattı için makine boyunca stand ve tamamen otomatik üretim hattı,Motor montaj hattı ve diğer özel makine veya üretim hattı.

 

Ürünler esas olarak tek ve üç fazlı indüksiyon motoru, su pompası motoru, çamaşır makinesi motoru, klima motoru, fan motoru, kompres motoru, elektrikli bisiklet motoru, BLDC motoru için kullanılır,Servo motor, elektrikli otomobil motoru, vb. Bazı ürünlerimiz CE onaylıdır.

 

ISO 9001 sistemini sıkı bir şekilde uygulayarak, yüksek hassasiyetli işleme tesisi ile donatılmış olarak, ürünlerimizin müşterilerin tam ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyoruz.

 

3- Zhejiang Nide Akıllı Otomasyon Şirketi.www.nide-ai.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 11

Zhejiang Nide Akıllı Otomasyon Şirketi, Ningbo Nide'ye tamamen ait. Mekanik Ekipman Co., Ltd, endüstriyel merkezi Ningbo şehrinde oturur, esas olarak odaklanmaktadır Tüm BLDC motor türleri için sarma ve montaj teknolojisi,Taş da dahil. Bu arada biz de bazı standart olmayan özelleştirmek motor üretim alanında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için makineler.

 

Sıkı kalite kontrol sistemi, artı güçlü teknik ekip bize güvenilir sunmak için izin

makineler müşterilerimize.

 

Nide... Sadece kolaylık için., sadece motor üretimini kolaylaştırmakla kalmayıp, müşteriyi de kolaylaştırmaya çalışıyor.

Ama aynı zamanda gelecek hayat için de daha kolay bir grev!

 

 

4Ningbo Haishu Nide Uluslararası Şirketi...www.nide-international.com

 

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 12

 

Güzel deniz kıyısı şehrinde oturan Ningbo, gelişmiş endüstriler merkezi, mükemmel tedarik zinciri ve uygun ulaşım avantajını kullanıyor.ve zengin motor üretim deneyimi ile profesyonel ekibinin entegre , Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd.Motor bileşenleri müşterilerimize tek durak kaynak platformu.

 

Ürünler arasında komutatör, top rulman, çubuk, karbon fırçası, yalıtım kağıdı, termal koruyucu, mıknatıs, fan, motor kapağı ve laminasyon bulunmaktadır.Ayrıca motor üretimi teknik danışmanı için de hizmet veriyoruz, proje desteği ve anahtar teslim projesi.

 

Motor üretimi alanında on yıllık tecrübemizle, müşterinin tam olarak ne istediğini derinden anlıyoruz.önemli bir motor bileşenleri üretim ağ işi ve sıkı kalite kontrol sistemi müşterimize makul fiyatla kaliteli ürünler sunmamızı sağlar, amacımız müşterilerin iyi kaliteli ürünleri elde ederken sıkıcı tedarik gerginliğini azaltmalarına yardımcı olmaktır.

 

 

 

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

 

Ningbo Nide Machinery Equipment Co., Ltd., yaklaşık 25 yıldır 50'den fazla ülkeye makine ve bileşen ihraç etmektedir.Bu yıllarda çok tecrübe kazandık.Sonuç olarak, müşterilerimize mevcut en iyi ve maliyet tasarrufu sağlayan ürünleri sağlayabiliriz.
 
Ekim 2007 Ningbo Haishu Nide International Co.,Ltd kuruldu

Güzel deniz kıyısındaki şehirde oturan Ningbo, gelişmiş endüstri merkezinin, mükemmel tedarik zincirinin ve rahat ulaşımın avantajlarından yararlanarak ve profesyonel ekibi zengin motor üretim deneyimiyle bütünleştirerek, Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd farklı türden tedarik etmeye odaklanıyor motor bileşenlerinin müşterilerimize

 

Ürünler arasında komütatör, bilyalı rulman, mil, karbon fırça, yalıtım kağıdı, termal koruyucu, mıknatıs, fan, motor kapağı ve laminasyon bulunmaktadır.Bu ürünlerin dışında motor imalatı teknik müşavirlik, proje desteği ve anahtar teslim proje hizmeti de vermekteyiz.

 

Motor imalatı alanındaki onlarca yıllık tecrübemizle, müşterinin tam olarak ne istediğini derinden anlıyoruz, net çalışma ve sıkı kalite kontrol sistemi üreten önemli bir motor bileşenleri, müşterimize makul fiyata kaliteli ürünler sunmamıza izin veriyor, amacımız yardımcı olmaktır. Müşteriler, kaliteli ürünleri elde ederken yorucu kaynak bulma gerilimini azaltmak için.

 

Nide'nin dileği, motor üretimi için dünya çapındaki müşterilere tek elden hizmet sunmaktır.Motor yap, Nide'ye dön, her şey kolay olacak !

 

Mayıs 2010 Ningbo Nide Mechanical Equipment Co.,Ltd kuruldu
 

Ningbo Nide Makine Equipment Co., Ltd., müşteri odaklı konsepte bağlı kalarak, çeşitli motorların stator, rotor ve komple makine montajına odaklanır ve müşterilere son derece otomatik, bilgiye dayalı, akıllı ve esnek üretim için genel çözümler sunar.

 

Yıllar süren gelişimden sonra NIDE, yurt içinde ve yurt dışında kademeli olarak belirli bir etki ve marka etkisi biriktirdi.Şu anda ürünler, yeni enerji araçlarında kullanılan yeni enerji motoru statoru ve rotoru, saç tokası motoru, otomatik alüminyum döküm rotor hattı, fırçasız motor/BLDC motor, üniversal motor, tekerlek göbeği motoru vb. ev aletleri, endüstriyel motorlar, su pompası motorları, servo motorlar, vb. Şirket, araştırma ve geliştirme, üretim ve satışları entegre eder ve yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilere gönülden hizmet ederek değer sunar ve kazan-kazan durumu elde eder.

 

Dileklerimiz, müşterilerimize motor üretimi için optimize edilmiş eksiksiz bir çözüm paketi sunmaktır.

 

 

Kasım 2013 Jiangsu Nide Automation Tech Co.,Ltd kuruldu
 
Suzhou'da bulunan ve 102 çalışanı olan 9.000 metrekarelik atölye alanını kapsayan Jiansu Nide Automation-Tech Co., Ltd, esas olarak asenkron motor statoru, dıştan rotorlu üretim makineleri, rotor montaj hattı, motor için stand boyunca makine ve tam otomatik hat üretmektedir. montaj hattı ve diğer özelleştirilmiş makine veya üretim hattı.
 

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak tek ve üç fazlı asenkron motor, su pompası motoru, çamaşır makinesi motoru, klima motoru, fan motoru, kompres motoru, elektrikli bisiklet motoru, BLDC motoru, servo motor, elektrikli otomotiv motoru vb. ürünler CE onaylıdır.

 

 

Nis, 2018 Zhejiang Nide Intelligent Automation Co.,Ltd kuruldu


Tamamen Ningbo Nide Mechanical Equipment Co.,Ltd'ye ait olan Zhejiang Nide Intelligent Automation Co.,Ltd, endüstriyel merkez şehri Ningbo'da oturuyor ve esas olarak her türlü BLDC motoru için en son sarma ve montaj teknolojisine odaklanıyor. makine boyunca taş ve tam otomatik komple hat.Bu arada, motor üretimi alanındaki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için bazı standart dışı makineleri de özelleştiriyoruz.

 

Sıkı kalite kontrol sistemi ve güçlü teknik ekip, müşterilerimize güvenilir makineler sunmamızı sağlar."Hizmet, Meslek, Hızlı, Samimi" felsefesi, müşteri lehine kazanmamıza yardımcı olur.

 

Nide--Sadece kolay, sadece motor üretimini kolaylaştırmakla kalmayıp, müşteriyi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda gelecekteki yaşam için grevi de kolaylaştırır!

 
 
 

 

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Nide

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 5000000-5000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 80% - 90%