Ana sayfa

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD

şirket Profili

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 0

 

2007 yılında kurulan Nide, elektrik motoru üretimi alanında faaliyet gösteren ve müşterilerine tek elden hizmet veren bir şirkettir.

 

Motor üretimine tek elden çözüm sağlamaya odaklanın.

motor manfacturing production assembly line suppliers and manufacturers

 

Üç iş bölümü:

 

1. Motor üretim makineleri.

2. Motor bileşenleri.

3. Teknik danışmanlık ve anahtar teslim hizmet.

 

The Temel işmakine yanında durmak, armatür ve stator üretimi için tam otomatik komple hat ve motor montaj hattı dahil olmak üzere farklı türlerde motor üretim makineleri sağlamaktır.İkinci bölüm, komütatör, bilyeli yatak, karbon fırça, yalıtım kağıdı, şaft, mıknatıs, fan, motor kapağı vb. Gibi tüm motor bileşenlerini tedarik etmektir.Üçüncü bölüm, bazı motor imalatları için teknik destek ve danışmanlık, proje desteği ve anahtar teslimi hizmet sağlamaktır.

 

Nide beş bağlı şirketten oluşur

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 2

1. Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd - Headquater

2. Jiangsu Nide Automation Tech Co., Ltd - Asenkron motor stator üretim hattı

3. Zhejiang Nide Intelligent Automation Co., Ltd - Stator hattı, rotor hattı ve motor montaj hattı

4. Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd - Motor parçaları, motor imalatı teknik destekleri ve anahtar teslimi hizmet.

5. Nide Europe SRL İtalya (işlemde) - Avrupa'da Ar-Ge ve Pazarlama

 

Hakkımızda:

NIDE Gücü

Çalışan: 260

Ar-Ge: 72

Avrupa Ar-Ge merkezi: Torino, İtalya

2019 cirosu (toplam): 26 milyon, 34 milyon 2020'de tahmin ediliyor

Sertifikalar: ISO 9001: 2015 , CE onayı

Patentler: Onay sürecinde 21 patent , 23 icat

 

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 3

NIDE Global Şubesi: Hindistan, Vietnam, Tayland, Güney Kore, Türkiye, ABD, İtalya, Meksika, İsviçre, Arjantin, Brezilya.

NIDE Servis Ağı: Hindistan, Brezilya, Avrupa, Meksika.

İyi hizmet, benzersiz felsefe, profesyonel ekip ve güvenilir kalite ile dünya çapındaki müşterilerin güvenini kademeli olarak kazanıyoruz.Ürünlerimizi doğrudan ve dolaylı olarak Almanya, İngiltere, İspanya, İtalya, Türkiye, Brezilya, Arjantin, Meksika, Hindistan, Vietnam vb. 50'den fazla ülkeye tedarik ediyoruz. Müşterilerimizin çoğu dünyaca ünlü şirketler.

Uluslararası pazarda Nide, Çin'in önde gelen motor üretim makineleri tedarikçisidir.

 

 

Uygulama durumu

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 4

Nide dilek, dünya çapındaki müşterilere motor üretimi için tek elden hizmet sunmaktır.Motor yap, Nide'ye dön, her şey kolay olacak!
Nide - Kolaylık olsun diye, amacımız sadece motor üretimini kolaylaştırmak değil, aynı zamanda hayatı kolaylaştırmak için grev yapmaktır.

 

 

Beş Bağlı Şirket

1. Ningbo Nide Mekanik Ekipman Co, Ltd-www.nide-group.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 5

Çin'in sanayi merkezi olan Ningbo şehrinde Hi-Tech Bölgesi'nde bulunan ve güçlü teknik ve ticari ekibin avantajlarından yararlanarak Ningbo Nide Mechanical equipment Co., Ltd, Ar-Ge, pazarlama ve satış, kalite kontrol ve makinelerin servis sonrası hizmetleri bağlı fabrikaları tarafından üretilen (Jiangsu Nide Automation Tech Co., Ltd ve Jiangsu Xiandian Mechanical Co., Ltd.

 

Nide mekanik, kendi bünyesinde inşa ettiği, kalite ve hizmet sistemi ile kontrol edilen makinelerin yanı sıra, müşterileri için diğer bazı profesyonel üreticilerden dış kaynaklı bazı yardımcı makineler de sunmaktadır.Amaç, müşterilerin ekstra işlerini azaltmak ve kalite sorunu endişelerinden kurtulmaktır.

 

Nide'nin Hindistan, Brezilya, Kore, Türkiye ve Arjantin'de ofisleri vardır, iyi satış ve servis ağı sayesinde dünya çapındaki müşterilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmemizi ve hizmet sunmamızı sağlar.Güvenilirlik, sorumluluk ve hızlı tepki, Nide'nin dünya çapındaki müşterilerinin güvenini kazanmasına yardımcı olurken, Nide bugüne kadar müşterilerine Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Türkiye, Hindistan, Brezilya, Vietnam, Meksika gibi 40'tan fazla ülkeye ürün tedarik etti. Agentina, ABD, vb, birçok müşteri kendi alanında liderdir.

 

İsteklerimiz, müşterilerimize motor üretimine yönelik optimize edilmiş eksiksiz bir çözüm paketi sunmaktır.

 

2. Jiangsu Nide Automation Tech Co., Ltd

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 6

Suzhou'da bulunan, 9.000 metrekarelik atölye alanını kapsayan 102 çalışanı, Jiansu Nide Automation-Tech Co., Ltd ağırlıklı olarak asenkron motor statoru, BLDC motor sarma makinesi, dıştan rotorlu üretim makineleri, rotor montaj hattı, motor montaj hattı ve diğer özelleştirilmiş makine veya üretim hattı için makine ve tam otomatik hat boyunca üretim yapmak.

 

Ürünler ağırlıklı olarak tek ve üç fazlı asenkron motor, su pompası motoru, çamaşır makinesi motoru, klima motoru, fan motoru, kompresör motoru, elektrikli bisiklet motoru, BLDC motoru, servo motor, elektrikli otomotiv motoru vb. ürünler CE onaylıdır.

 

Yüksek hassasiyetli işleme tesisi ile donatılmış ISO 9001 sistemini titizlikle uygulayarak, ürünlerimizin müşterilerin tam olarak ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyoruz.

 

3. Zhejiang Nide Intelligent Automation Co., Ltd -www.nide-ai.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 7

Tamamen Ningbo Nide'ye ait olan Zhejiang Nide Intelligent Automation Co., Ltd

Mekanik Ekipman Co, Ltd, endüstriyel merkez şehir Ningbo'da oturuyor, esas olarak

Her türlü BLDC motor için en son sarım ve montaj teknolojisi, boyunca taş dahil

makine ve tam otomatik komple hat.Bu arada, standart olmayan bazılarını da özelleştiriyoruz

motor üretim alanındaki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için makineler.

 

Sıkı kalite kontrol sistemi, artı güçlü teknik ekip, güvenilirliği sunmamızı sağlar

müşterilerimize makineler.

 

"Felsefesi" Hizmet, Meslek, İstemi, Samimi"müşterilerin beğenisini kazanmamıza yardım edin.

Nide - Sadece kolay, sadece motor imalatını kolaylaştırmakla kalmayıp müşteriyi de kolaylaştırmaya çalışmaktır,

ama aynı zamanda gelecekteki yaşam için daha kolay grev!

 

4. Jiangsu Xiandian Mekanik Co, Ltd

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 8

 

Hengshan Qiao doğal noktasında, Changzhou, Jiangsu eyaletinde bulunan ve 15000 metrekarelik bir alanı kaplayan Jiangsu Xiandian Mechanical Co., Ltd, mikro motor (seri makine, DC makine) armatür üretim makineleri imalatı.Şaft presleme makinesi, yalıtım kağıdı yerleştirme makinesi, armatür sarma makinesi, kama yerleştirme makinesi, komütatör kaynaştırma makinesi, komütatör tornalama makinesi, armatür dengeleme makinesi, armatür testi gibi makineler ve tam otomatik armatür montaj hattı boyunca çok çeşitli armatür üretim sehpası üretiyoruz. panel, stator sarma makinesi vb.

 

Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, otomobil, elektrikli alet, vb. İçin geçerlidir. Armatür imalat makinesi alanında, Firmamız Çin'in önde gelen üreticilerinden biridir ve hükümet tarafından art arda "Hi-Tech Enterprise" ödülüne layık görülmüştür.

 

İlerliyoruz ...

 

5. Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd -www.nide-international.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 9

 

Güzel deniz kıyısı şehrinde oturan Ningbo, gelişmiş endüstriler merkezi, mükemmel tedarik zinciri ve rahat ulaşım avantajlarından yararlanarak ve profesyonel ekibi zengin motor üretim tecrübesiyle bütünleştirerek, Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd, müşterilerimize farklı türden motor bileşenleri.

 

Ürünler arasında komütatör, bilyalı rulman, şaft, karbon fırça, yalıtım kağıdı, termal koruyucu, mıknatıs, fan, motor kapağı ve laminasyon bulunmaktadır.Bu ürünler dışında motor imalatı teknik danışmanlığı, proje desteği ve anahtar teslimi proje hizmeti de vermekteyiz.

 

Motor üretim alanındaki onlarca yıllık tecrübemizle, müşterinin tam olarak ne talep ettiğini derinlemesine anlıyoruz, önemli bir motor parçaları üreten net iş ve sıkı kalite kontrol sistemi, müşterilerimize uygun fiyata kaliteli ürünler sunmamızı sağlıyor, amacımız yardımcı olmaktır. Müşteriler, kaliteli ürünleri alırken yorucu kaynak gerilimini azaltmak için.

 

 

Bize Ulaşın
Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd.
Adres : 14-5, Doğu Kemao Merkezi, No. 100 Xiangyun Yolu, Yüksek Teknoloji Bölgesi, Ningbo 315040, Çin.
İrtibat kişisi : Annie
Tel : 0086-574-87295639
Mafya: 0086-13738869026
Faks : 0086-574-87295637
E-posta : emarketing@nide-group.com;marketing@nide-group.com

 

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

Nide, yaklaşık 25 yıl boyunca 50'den fazla ülkeye ihracat makinesi ve bileşenine sahiptir. Bu yıllarda çok fazla deneyime sahip olduk. Sonuç olarak, müşterilerimize mevcut en iyi ve düşük maliyetli ürünleri sağlayabiliriz.
Ekim, 2007 Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd. kuruldu

Güzel deniz kıyısında şehirde - Ningbo, ileri sanayi merkezi, mükemmel tedarik zinciri ve rahat ulaşım avantajlarından yararlanan ve profesyonel ekibi zengin motor üretim tecrübesiyle birleştiren Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd, farklı türler sağlamaya odaklanıyor müşterilerimize motor parçaları

Ürünler komütatör, rulman, şaft, karbon fırça, yalıtım kağıdı, termal koruyucu, mıknatıs, fan, motor kapağı ve laminasyon içerir. Bu ürünler dışında, motor imalat teknik danışmanı, proje desteği ve anahtar teslimi proje hizmeti de veriyoruz.

Motor üretim alanındaki onlarca yıllık deneyimimizle, müşterinin tam olarak ne istediğini çok net bir şekilde anlıyoruz, net iş üreten önemli bir motor parçaları ve sıkı kalite kontrol sistemi müşterilerimize uygun fiyata kaliteli ürünler sunmamızı sağlıyor, amacımız yardımcı olmaktır. Müşteriler, kaliteli ürünleri edinirken yorucu kaynaklanma gerginliğini azaltmaktadır.

Nid dilek, dünya çapındaki müşterilerine motor üretimi için tek elden hizmet sunmaktır. Motoru yapın, Nide'ye çevirin, her şey kolay olacak!

Mayıs, 2010 Ningbo Nide Mekanik Ekipman Co, Ltd kuruldu

Ningbo kentinde, Çin'in sanayi merkezi olan Hi-Tech Bölgesi'nde bulunan ve güçlü teknik ve ticari ekibin avantajlarından yararlanan Ningbo Nide Mechanical equipment Co, Ltd, Ar-Ge, pazarlama ve satış, kalite kontrol ve makinelerin hizmetinden sonra bağlı fabrikaları (Jiangsu Nide Otomasyon Tech Co., Ltd ve Jiangsu Xiandian Mechanical Co., Ltd. tarafından üretilmektedir.

Evde inşa edilen ve kalite ve hizmet sistemiyle kontrol edilen makinelerin yanı sıra, Nide mechanical, müşterileri için diğer profesyonel üreticilerden dış kaynaklı bazı yardımcı makineler de sunmaktadır. Amaç, müşterilerin fazladan çalışmaları azaltmak ve kalite konusunda endişelerden uzak durmaktır.


Nide'nin Hindistan, Brezilya, Kore, Türkiye ve Arjantin'de ofisleri bulunuyor. İyi satış ve servis ağı çalışmaları, dünyadaki müşterilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmamızı ve hizmet sunmamızı sağlıyor. Güvenilirlik, sorumluluk ve hızlı tepki Nide'in dünya çapındaki müşterilerin güvenini kazanmasına yardımcı oldu, Nide şimdiye kadar Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Türkiye, Hindistan, Brezilya, Vietnam, Meksika gibi 50'den fazla ülkeye müşterilerine ürün tedarik etti. ABD, Agentina, vb, birçok müşteri alanında öncüdür.

Dileklerimiz müşterilerimize motor imalatına optimize edilmiş tam bir çözüm paketi sunmaktır.

Kasım, 2013 Jiangsu Nide Otomasyon Tech Co Ltd kuruldu
Suzhou'da bulunan ve 102 çalışanı olan 9.000 metrekarelik atölye alanını kapsayan, Jiansu Nide Automation-Tech Co., Ltd, esas olarak makine ve stator, BLDC motor bobin sarma makinesi, harici rotor üretim makineleri için tam otomatik hat boyunca makine ve stand üretiyor Rotor montaj hattı, motor montaj hattı ve diğer özel makine veya üretim hattı.

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak tek ve üç fazlı endüksiyon motoru, su pompası motoru, çamaşır makinesi motoru, klima motoru, fan motoru, motor sıkıştır, elektrikli bisiklet motoru, BLDC motoru, servo motor, elektrikli otomotiv motoru vb. ürünler CE onaylıdır.

Yüksek hassasiyetli işleme tesisi ile donatılmış olan ISO 9001 sistemini kesinlikle uygulamak, ürünlerimizin, tam olarak hangi müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacağını garanti ediyoruz.

Nisan, 2018 Zhejiang Nide Akıllı Otomasyon Co, Ltd kuruldu


Ningbo Nide Mechanical Equipment Co, Ltd'ye ait olan Zhejiang Nide Akıllı Otomasyon Co, Ltd, sanayi merkezi kent Ningbo'da oturuyor, özellikle de dahil olmak üzere BLDC motorun her türlü için en son sarma ve montaj teknolojisine odaklanıyor makine boyunca taş ve tam otomatik tam çizgi. Bu arada, motorlu üretim alanındaki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için standart dışı bazı makineleri de özelleştiriyoruz.

Sıkı kalite kontrol sistemi ve güçlü teknik ekip, müşterilerimize güvenilir makineler sunmamızı sağlar. "Hizmet, Meslek, İstemi, Samimi" felsefesi, müşteri lehine kazanmamıza yardımcı olur.

Nide - Sadece kolaylık için, sadece motor üretimini kolaylaştırmakla kalmaz, müşteriyi de kolaylaştırır, aynı zamanda gelecekteki yaşamı kolaylaştırır!

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Nide

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 10000000-5000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar