Ana sayfa

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD

şirket Profili

 

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 0

 

2007 yılında kurulan Nide, elektrik motorları üretimi alanında müşterilerine tek elden hizmet veren bir şirkettir.

 

Motor üretimine tek elden çözüm sağlamaya odaklanın.

motor manfacturing production assembly line suppliers and manufacturers

 

Üç iş bölümü:

 

1. Motor imalat makineleri.

2. Motor bileşenleri.

3. Teknik danışmanlık ve anahtar teslimi hizmet.

 

NS ana işmakine, armatür ve stator üretimi için tam otomatik komple hat ve motor montaj hattı dahil olmak üzere farklı türde motor imalat makineleri sağlamaktır.İkinci bölüm, komütatör, bilyalı yatak, karbon fırça, yalıtım kağıdı, şaft, mıknatıs, fan, motor kapağı vb. gibi tüm motor bileşenlerini tedarik etmektir.Üçüncü bölüm, bazı motor imalatları için teknik destek ve danışmanlık, proje desteği ve anahtar teslimi hizmet sağlamaktır.

 

Nide beş bağlı şirketten oluşuyor

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 2

1. Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd - Genel Merkez

2. Jiangsu Nide Automation Tech Co.,Ltd – Asenkron motor stator üretim hattı

3. Zhejiang Nide Akıllı Otomasyon Co., Ltd -- Stator hattı, rotor hattı ve motor montaj hattı

4. Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd - Motor bileşenleri, motor üretimi teknik destekleri ve anahtar teslimi hizmet.

5. Nide Europe SRL İtalya (süreçte)--Avrupa'da Ar-Ge ve Pazarlama

 

Hakkımızda:

NIDE Gücü

Çalışan: 260

Ar-Ge: 72

Avrupa Ar-Ge merkezi: Torino, İtalya

2019 cirosu(toplam): 26 milyon, 34 milyon 2020'de tahmin ediliyor

Sertifikalar: ISO 9001: 2015, CE onayı

Patentler: 21 buluş patenti, 23 onay sürecinde

 

 

NIDE Küresel Şube: Hindistan, Vietnam, Tayland, Güney Kore, Türkiye, ABD, İtalya, Meksika, İsviçre, Arjantin, Brezilya.

NIDE Servis Ağı : Hindistan, Brezilya, Avrupa, Meksika.

İyi hizmet, benzersiz felsefe, profesyonel ekip ve güvenilir kalite ile dünya çapındaki müşterilerin güvenini yavaş yavaş kazanıyoruz.Almanya, İngiltere, İspanya, İtalya, Türkiye, Brezilya, Arjantin, Meksika, Hindistan, Vietnam gibi 50'den fazla ülkeye doğrudan ve dolaylı olarak ürünlerimizi tedarik etmekteyiz. Müşteriler arasında birçoğu dünyaca ünlü firmalardır.

Uluslararası pazarda Nide, Çin'in önde gelen motor imalat makineleri tedarikçisidir.

 

 

Uygulama durumu

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 3

Nide, dünya çapındaki müşterilere motor üretimi için tek elden hizmet sunmaktır.Motor yap, Nide'ye dön, her şey kolay olacak!
Nide--Sadece kolay için, amacımız sadece motor üretimini kolaylaştırmak değil, aynı zamanda hayatı kolaylaştırmak için grev yapmaktır.

 

 

Beş Bağlı Şirket

1.Ningbo Nide Mekanik Equipment Co, Ltd-www.nide-group.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 4

Çin'in sanayi merkezi olan Ningbo şehrinde Hi-Tech Bölgesi'nde bulunan ve güçlü teknik ve ticari ekibin avantajlarından yararlanan Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd. Ar-Ge, pazarlama ve satış, kalite kontrol ve makinelerin servis sonrası bağlı fabrikaları (Jiangsu Nide Automation Tech Co.,Ltd ve Jiangsu Xiandian Mechanical Co.,Ltd.) tarafından üretilmektedir.

 

Nide mekanik, kendi bünyesinde ürettiği, kalite ve hizmet sistemi ile kontrol edilen makinelerin yanı sıra, müşterileri için diğer bazı profesyonel üreticilerden dış kaynaklı bazı yardımcı makineler de sunmaktadır.Amaç, müşterilerin ekstra çalışmasını azaltmak ve kalite sorunu endişelerinden kurtulmaktır.

 

Nide'nin Hindistan, Brezilya, Kore, Türkiye ve Arjantin'de ofisleri vardır, iyi satış ve servis ağı, dünyanın dört bir yanındaki müşterilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmemizi ve hizmet sunmamızı sağlar.Güvenilirlik, sorumluluk ve hızlı tepki, Nide'nin dünya çapındaki müşterilerinin güvenini kademeli olarak kazanmasına yardımcı olur, Nide bugüne kadar müşterilerine Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Türkiye, Hindistan, Brezilya, Vietnam, Meksika gibi 40'tan fazla ülkeye ürün tedarik etmiştir. Agentina, ABD, vb, birçok müşteri kendi alanında liderdir.

 

Arzumuz, müşterilerimize motor üretimi için optimize edilmiş tam paket çözüm sağlamaktır.

 

2.Jiangsu Nide Otomasyon Tech Co, Ltd

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 5

Suzhou'da bulunan, 9.000 metrekarelik atölye alanını kapsayan, 102 çalışanı olan Jiansu Nide Automation-Tech Co., Ltd. asenkron motor stator, BLDC motor sarma makinesi, dış rotor üretim makineleri, rotor montaj hattı, motor montaj hattı ve diğer özelleştirilmiş makine veya üretim hattı için makine ve tam otomatik hat boyunca üretim standı.

 

Ürünler ağırlıklı olarak tek ve üç fazlı asenkron motor, su pompası motoru, çamaşır makinesi motoru, klima motoru, fan motoru, kompresör motoru, elektrikli bisiklet motoru, BLDC motor, servo motor, elektrikli otomotiv motoru vb. için uygulanmaktadır. ürünler CE onaylıdır.

 

Yüksek hassasiyetli işleme tesisi ile donatılmış ISO 9001 sistemini katı bir şekilde uygulayarak, ürünlerimizin müşterilerin tam ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyoruz.

 

3.Zhejiang Nide Akıllı Otomasyon Co, Ltd--www.nide-ai.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 6

Tamamen Ningbo Nide'ye ait olan Zhejiang Nide Intelligent Automation Co., Ltd.

Mekanik Equipment Co., Ltd, endüstriyel merkez şehir Ningbo'da oturuyor, esas olarak şunlara odaklanıyor:

her türlü BLDC motor için en son sarma ve montaj teknolojisi, yanında taş dahil

makine ve tam otomatik komple hat.Bu arada, bazı standart olmayanları da özelleştiriyoruz

motor üretim alanında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için makineler.

 

Sıkı kalite kontrol sistemi ve güçlü teknik ekip, güvenilir

makineleri müşterilerimize

 

felsefesi" Hizmet, Meslek, İstemi, Samimi"Müşteri beğenisini kazanmamıza yardımcı olun.

Nide--Sadece kolay için, sadece motor imalatını değil, müşteriyi de kolaylaştırmaya çalışmaktır.

ama aynı zamanda gelecekteki yaşam için daha kolay grev!

 

4.Jiangsu Xiandian Mekanik Co, Ltd

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 7

 

Jiangsu eyaleti, Changzhou, Hengshan Qiao doğal noktasında bulunan ve 15000 metrekarelik bir alanı kaplayan Jiangsu Xiandian Mechanical Co., Ltd. mikro motor (seri makine, DC makine) armatür üretim makineleri imalatı.Şaft presleme makinesi, yalıtım kağıdı yerleştirme makinesi, armatür sarma makinesi, kama yerleştirme makinesi, komütatör fırınlama makinesi, komütatör torna makinesi, armatür dengeleme makinesi, armatür testi gibi makineler ve tam otomatik armatür montaj hattı boyunca armatür üretim standı üretiyoruz. panel, stator sarma makinesi vb.

 

Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, otomobil, elektrikli alet vb. İçin geçerlidir. Armatür imalat makinesi alanında, Firmamız Çin'in önde gelen üreticilerinden biridir ve hükümet tarafından art arda "Hi-Tech Enterprise" ödülüne layık görülmüştür.

 

İlerliyoruz...

 

5.Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd--www.nide-international.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 8

 

Güzel deniz kıyısındaki şehirde oturan-Ningbo, gelişmiş endüstriler merkezinden, mükemmel tedarik zincirinden ve rahat ulaşımdan yararlanan ve zengin motor üretim tecrübesi ile profesyonel ekibi entegre eden Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd, tedarik etmeye odaklanıyor. Müşterilerimize farklı türde motor bileşenleri.

 

Ürünler arasında komütatör, bilyalı rulman, mil, karbon fırça, izolasyon kağıdı, termal koruyucu, mıknatıs, fan, motor kapağı ve laminasyon bulunmaktadır.Bu ürünlerin dışında motor imalat teknik danışmanlığı, proje desteği ve anahtar teslimi proje hizmetleri de vermekteyiz.

 

Motor üretim alanındaki onlarca yıllık tecrübemizle, müşterinin tam olarak ne talep ettiğini derinden anlıyoruz, önemli bir motor bileşenleri imalat ağı ve sıkı kalite kontrol sistemi, müşterilerimize makul fiyata kaliteli ürünler sunmamıza izin veriyor, amacımız yardımcı olmaktır. Müşteriler, kaliteli ürünleri elde ederken yorucu kaynak gerilimini azaltmak için.

 

 

Bize Ulaşın
Ningbo Nide Mekanik Equipment Co, Ltd
Adres: 14-5, Doğu Kemao Merkezi, No.100 Xiangyun Yolu, Yüksek Teknoloji Bölgesi, Ningbo 315040, Çin.
Bağlantı kurulacak kişi: Annie
Tel: 0086-574-87295639
Çete: 0086-13738869026
Faks: 0086-574-87295637
E-posta: epazarlama@nide-group.com;pazarlama@nide-group.com​

 

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

 

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 0
Nide, yaklaşık 25 yıldır 50'den fazla ülkeye makine ve bileşen ihraç etmektedir.Bu yıllarda çok tecrübe kazandık.Sonuç olarak, müşterilerimize mevcut en iyi ve maliyet tasarrufu sağlayan ürünleri sağlayabiliriz.
 
Ekim, 2007 Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd kuruldu

Güzel deniz kıyısındaki şehirde oturan-Ningbo, gelişmiş endüstriler merkezinden, mükemmel tedarik zincirinden ve rahat ulaşımdan yararlanan ve zengin motor üretim tecrübesiyle profesyonel ekibi entegre eden Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd, farklı türde tedarik etmeye odaklanır. müşterilerimize motor bileşenlerinin

 

Ürünler arasında komütatör, bilyalı rulman, mil, karbon fırça, izolasyon kağıdı, termal koruyucu, mıknatıs, fan, motor kapağı ve laminasyon bulunmaktadır.Bu ürünlerin dışında motor imalat teknik danışmanlığı, proje desteği ve anahtar teslimi proje hizmetleri de vermekteyiz.

 

Motor üretim alanındaki onlarca yıllık tecrübemizle, müşterinin tam olarak ne talep ettiğini derinden anlıyoruz, önemli bir motor bileşenleri imalat ağı ve sıkı kalite kontrol sistemi, müşterilerimize makul fiyata kaliteli ürünler sunmamıza izin veriyor, amacımız yardımcı olmaktır. Müşteriler, kaliteli ürünleri elde ederken yorucu kaynak gerilimini azaltmak için.

 

Nide, dünya çapındaki müşterilere motor üretimi için tek elden hizmet sunmaktır.Motor yap, Nide'ye dön, her şey kolay olacak!

Mayıs 2010 Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd kuruldu

Çin'in sanayi merkezi olan Ningbo şehrinde Hi-Tech Bölgesi'nde bulunan ve güçlü teknik ve ticari ekibin avantajlarından yararlanan Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd, Ar-Ge, pazarlama ve satış, kalite kontrol ve makinelerin servis sonrası hizmetlerine odaklanmaktadır. bağlı fabrikaları (Jiangsu Nide Automation Tech Co.,Ltd ve Jiangsu Xiandian Mechanical Co.,Ltd.) tarafından üretilmektedir.

 

Nide mekanik, kendi bünyesinde ürettiği, kalite ve hizmet sistemi ile kontrol edilen makinelerin yanı sıra, müşterileri için diğer bazı profesyonel üreticilerden dış kaynaklı bazı yardımcı makineler de sunmaktadır.Amaç, müşterilerin ekstra çalışmasını azaltmak ve kalite sorunu endişelerinden kurtulmaktır.


Nide'nin Hindistan, Brezilya, Kore, Türkiye ve Arjantin'de ofisleri vardır, iyi satış ve servis ağı, dünyanın dört bir yanındaki müşterilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmemizi ve hizmet sunmamızı sağlar.Güvenilirlik, sorumluluk ve hızlı tepki, Nide'nin dünya çapındaki müşterilerinin güvenini kademeli olarak kazanmasına yardımcı olur, Nide bugüne kadar müşterilerine Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Türkiye, Hindistan, Brezilya, Vietnam, Meksika gibi 50'den fazla ülkeye ürün tedarik etmiştir. Agentina, ABD, vb, birçok müşteri kendi alanında liderdir.

 

Arzumuz, müşterilerimize motor üretimi için optimize edilmiş tam paket çözüm sağlamaktır.

Kasım 2013 Jiangsu Nide Automation Tech Co.,Ltd kuruldu
 
Suzhou'da bulunan, 9.000 metrekarelik atölye alanını kapsayan, 102 çalışanı olan Jiansu Nide Automation-Tech Co., Ltd, esas olarak makine boyunca stand ve asenkron motor stator, BLDC motor bobin sarma makinesi, dış rotor üretim makineleri için tam otomatik hat üretmektedir. , rotor montaj hattı, motor montaj hattı ve diğer özelleştirilmiş makine veya üretim hattı.
 

Ürünler ağırlıklı olarak tek ve üç fazlı asenkron motor, su pompası motoru, çamaşır makinesi motoru, klima motoru, fan motoru, kompresör motoru, elektrikli bisiklet motoru, BLDC motor, servo motor, elektrikli otomotiv motoru vb. için uygulanmaktadır. ürünler CE onaylıdır.

 

Yüksek hassasiyetli işleme tesisi ile donatılmış ISO 9001 sistemini katı bir şekilde uygulayarak, ürünlerimizin müşterilerin tam ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyoruz.

Nisan, 2018 Zhejiang Nide Intelligent Automation Co.,Ltd kuruldu


Tamamen Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd'ye ait olan ve endüstriyel merkez şehir Ningbo'da oturan Zhejiang Nide Intelligent Automation Co., Ltd, esas olarak her türlü BLDC motoru için en son sarım ve montaj teknolojisine odaklanmaktadır. makine boyunca taş ve tam otomatik komple hat.Bu arada, motor üretim alanındaki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için bazı standart dışı makineleri de özelleştiriyoruz.

 

Sıkı kalite kontrol sistemi ve güçlü teknik ekip, müşterilerimize güvenilir makineler sunmamızı sağlar."Hizmet, Meslek, İstemi, Samimi" felsefesi, müşteri iyiliğini kazanmamıza yardımcı olur.

 

Nide--Sadece kolay için, sadece motor üretimini ve müşteriyi daha kolay hale getirmeye çalışmakla kalmaz, aynı zamanda gelecekteki yaşamı daha kolay hale getirmeye çalışır!

 
 
 

 

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Nide

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 10000000-5000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar