Mesaj gönder
Ana sayfa

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD

şirket Profili

 

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 0

 

Ningbo Nide Machinery Equipment Co., Ltd., 2010 yılında müşterilerine son derece otomatik, akıllı ve esnek üretim çözümleri sunmayı taahhüt ederek ve stator, rotor ve çeşitli motorların son montajı üretim hattına odaklanarak kuruldu.

 

•Motor otomasyonu, bilişim ve akıllı üretime odaklanan, teknoloji tabanlı kapsamlı bir kuruluş;

•Yeni enerji tahrikli motor otomasyon ekipmanları alanında Nide;

•Müşteriler için tek elden hizmet sağlayın;

•Motor imalat alanında 13 yıllık deneyim.

 

Motor üretimine tek elden çözüm sağlamaya odaklanın.

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 1

motor manfacturing production assembly line suppliers and manufacturers

 

Üç iş bölümü:

 

1. Motor imalat makineleri.

2. Motor bileşenleri.

3. Teknik danışmanlık ve anahtar teslimi hizmet.

 

buTemel işstand-by makine, armatür ve stator üretimi için tam otomatik komple hat ve motor montaj hattı dahil olmak üzere farklı türlerde motor imalat makineleri sağlamaktır.

İkinci bölüm, komütatör, bilyalı yatak, karbon fırça, yalıtım kağıdı, mil, mıknatıs, fan, motor kapağı, vb. gibi tüm motor bileşenlerini tedarik etmektir.

Üçüncü bölüm, bazı motor imalatları için teknik destek ve danışmanlık, proje desteği ve anahtar teslimi hizmet vermektir.

 

 

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 3

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 4

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 5

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 6

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 7

İyi hizmet, benzersiz felsefe, profesyonel ekip ve güvenilir kalite ile dünya çapındaki müşterilerin güvenini kademeli olarak kazanıyoruz.Ürünlerimizi doğrudan ve dolaylı olarak 50'den fazla ülkeye tedarik ediyoruz.Müşteriler arasında birçoğu dünyaca ünlü firmalardır.

 

 

Uygulama durumu

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 8

Ningbo Nide Makine Equipment Co., Ltd.,dilek, motor üretimi için dünya çapındaki müşterilere tek elden hizmet sunmaktır.

Motor yap, Nide'ye dön, her şey kolay olacak !
Nide--Sadece kolay olsun, amacımız sadece motor üretimini kolaylaştırmak değil, aynı zamanda hayatı kolaylaştırmak için grev yapmaktır.

 

 

Beş Bağlı Şirket

1.Ningbo Nide Mekanik Equipment Co., Ltd-www.nide-group.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 9

Çin'in sanayi merkezi olan Ningbo şehrinde Hi-Tech Bölgesi'nde bulunan ve güçlü teknik ve ticari ekibin avantajını kullanan Ningbo Nide Mechanical Equipment Co.,Ltd,Makinelerin Ar-Ge, pazarlama&satış, kalite kontrol ve servis sonrası hizmetleribağlı fabrikaları (Jiangsu Nide Automation Tech Co.,Ltd ve Jiangsu Xiandian Mechanical Co.,Ltd.) tarafından üretilmektedir.

 

Dileklerimiz, müşterilerimize motor üretimi için optimize edilmiş eksiksiz bir çözüm paketi sunmaktır.

 

2.Jiangsu Nide Otomasyon Tech Co., Ltd

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 10

Suzhou'da bulunan ve 9.000 metrekarelik atölye alanını kapsayan, 102 çalışanı olan Jiansu Nide Automation-Tech Co., Ltd, ağırlıklı olarakasenkron motor statoru, BLDC motor sarma makinesi, dıştan rotorlu üretim makineleri, rotor montaj hattı, motor montaj hattı ve diğer özelleştirilmiş makine veya üretim hattı için makine ve tam otomatik hat boyunca üretim.

 

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak tek ve üç fazlı asenkron motor, su pompası motoru, çamaşır makinesi motoru, klima motoru, fan motoru, kompres motoru, elektrikli bisiklet motoru, BLDC motoru, servo motor, elektrikli otomotiv motoru vb. ürünler CE onaylıdır.

 

Yüksek hassasiyetli işleme tesisi ile donatılmış ISO 9001 sistemini kesinlikle uygulayarak, ürünlerimizin müşterilerin tam ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyoruz.

 

3.Zhejiang Nide Akıllı Otomasyon Co.,Ltd--www.nide-ai.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 11

Tamamen Ningbo Nide'ye ait olan Zhejiang Nide Intelligent Automation Co.,Ltd. Mechanical Equipment Co., Ltd, endüstriyel merkez şehri Ningbo'da oturuyor, esas olarak her türlü BLDC motor için sarım ve montaj teknolojisi,boyunca taş dahil makine ve tam otomatik komple hat.Bu arada, bazı standart olmayanları da özelleştiriyoruz motor imalat alanında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için makineler.

 

Sıkı kalite kontrol sistemi ve güçlü teknik ekip, güvenilir ürünler sunmamızı sağlar.

makinelerimizi müşterilerimize

 

Nide--Sadece kolay için, sadece motor üretimini kolaylaştırmakla kalmayıp, müşteriyi de kolaylaştırmaya çalışmak,

ama aynı zamanda gelecekteki yaşam için daha kolay grev!

 

4.Jiangsu Xiandian Mechanical Co., Ltd

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 12

 

Jiangsu eyaleti, Changzhou, Hengshan Qiao doğal noktasında bulunan ve 15000 metrekarelik bir alanı kapsayan Jiangsu Xiandian Mechanical Co., Ltd uzmanlaşmıştır.mikro motor (seri makine, DC makine) armatür üretim makineleri imalatı.Şaft pres makinesi, yalıtım kağıdı yerleştirme makinesi, armatür sarma makinesi, kama yerleştirme makinesi, komütatör fırınlama makinesi, komütatör tornalama makinesi, armatür balans makinesi, armatür testi gibi makineler ve tam otomatik armatür montaj hattı boyunca tam kapsamlı armatür üretim standı üretiyoruz. panel, stator sarma makinesi vb.

 

Ürünler ağırlıklı olarak ev aletleri, otomobil, elektrikli alet vb. İçin geçerlidir. Armatür imalat makinesi alanında firmamız Çin'in önde gelen üreticilerinden biridir.

 

 

5.Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd--www.nide-international.com

 

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 13

 

Güzel deniz kıyısındaki şehirde oturan Ningbo, gelişmiş endüstri merkezinin, mükemmel tedarik zincirinin ve rahat ulaşımın avantajlarından yararlanarak ve profesyonel ekibi zengin motor üretim deneyimiyle bütünleştirerek, Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd tedarik etmeye odaklanıyor.motor bileşenleri, müşterilerimize tek elden tedarik platformu.

 

Ürünler arasında komütatör, bilyalı rulman, mil, karbon fırça, yalıtım kağıdı, termal koruyucu, mıknatıs, fan, motor kapağı ve laminasyon bulunmaktadır.Bu ürünlerin dışında motor imalatı teknik müşavirlik, proje desteği ve anahtar teslim proje hizmeti de vermekteyiz.

 

Motor imalatı alanındaki onlarca yıllık tecrübemizle, müşterinin tam olarak ne istediğini derinden anlıyoruz, net çalışma ve sıkı kalite kontrol sistemi üreten önemli bir motor bileşenleri, müşterimize makul fiyata kaliteli ürünler sunmamıza izin veriyor, amacımız yardımcı olmaktır. Müşteriler, kaliteli ürünleri elde ederken yorucu kaynak bulma gerilimini azaltmak için.

 

 

Bize Ulaşın
Ningbo Nide Mekanik Equipment Co., Ltd.
Adres: 14-5, Doğu Kemao Merkezi, No.100 Xiangyun Yolu, Yüksek Teknoloji Bölgesi, Ningbo 315040, Çin.
İrtibat kurulacak kişi: Annie
Tel: 0086-574-87295639
mafya: 0086-13738869026
Faks: 0086-574-87295637
E-posta:epazarlama@nide-group.com;pazarlama@nide-group.com​

 

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

 

Ningbo Nide Machinery Equipment Co., Ltd., yaklaşık 25 yıldır 50'den fazla ülkeye makine ve bileşen ihraç etmektedir.Bu yıllarda çok tecrübe kazandık.Sonuç olarak, müşterilerimize mevcut en iyi ve maliyet tasarrufu sağlayan ürünleri sağlayabiliriz.
 
Ekim 2007 Ningbo Haishu Nide International Co.,Ltd kuruldu

Güzel deniz kıyısındaki şehirde oturan Ningbo, gelişmiş endüstri merkezinin, mükemmel tedarik zincirinin ve rahat ulaşımın avantajlarından yararlanarak ve profesyonel ekibi zengin motor üretim deneyimiyle bütünleştirerek, Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd farklı türden tedarik etmeye odaklanıyor motor bileşenlerinin müşterilerimize

 

Ürünler arasında komütatör, bilyalı rulman, mil, karbon fırça, yalıtım kağıdı, termal koruyucu, mıknatıs, fan, motor kapağı ve laminasyon bulunmaktadır.Bu ürünlerin dışında motor imalatı teknik müşavirlik, proje desteği ve anahtar teslim proje hizmeti de vermekteyiz.

 

Motor imalatı alanındaki onlarca yıllık tecrübemizle, müşterinin tam olarak ne istediğini derinden anlıyoruz, net çalışma ve sıkı kalite kontrol sistemi üreten önemli bir motor bileşenleri, müşterimize makul fiyata kaliteli ürünler sunmamıza izin veriyor, amacımız yardımcı olmaktır. Müşteriler, kaliteli ürünleri elde ederken yorucu kaynak bulma gerilimini azaltmak için.

 

Nide'nin dileği, motor üretimi için dünya çapındaki müşterilere tek elden hizmet sunmaktır.Motor yap, Nide'ye dön, her şey kolay olacak !

 

Mayıs 2010 Ningbo Nide Mechanical Equipment Co.,Ltd kuruldu
 

Ningbo Nide Makine Equipment Co., Ltd., müşteri odaklı konsepte bağlı kalarak, çeşitli motorların stator, rotor ve komple makine montajına odaklanır ve müşterilere son derece otomatik, bilgiye dayalı, akıllı ve esnek üretim için genel çözümler sunar.

 

Yıllar süren gelişimden sonra NIDE, yurt içinde ve yurt dışında kademeli olarak belirli bir etki ve marka etkisi biriktirdi.Şu anda ürünler, yeni enerji araçlarında kullanılan yeni enerji motoru statoru ve rotoru, saç tokası motoru, otomatik alüminyum döküm rotor hattı, fırçasız motor/BLDC motor, üniversal motor, tekerlek göbeği motoru vb. ev aletleri, endüstriyel motorlar, su pompası motorları, servo motorlar, vb. Şirket, araştırma ve geliştirme, üretim ve satışları entegre eder ve yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilere gönülden hizmet ederek değer sunar ve kazan-kazan durumu elde eder.

 

Dileklerimiz, müşterilerimize motor üretimi için optimize edilmiş eksiksiz bir çözüm paketi sunmaktır.

 

 

Kasım 2013 Jiangsu Nide Automation Tech Co.,Ltd kuruldu
 
Suzhou'da bulunan ve 102 çalışanı olan 9.000 metrekarelik atölye alanını kapsayan Jiansu Nide Automation-Tech Co., Ltd, esas olarak asenkron motor statoru, dıştan rotorlu üretim makineleri, rotor montaj hattı, motor için stand boyunca makine ve tam otomatik hat üretmektedir. montaj hattı ve diğer özelleştirilmiş makine veya üretim hattı.
 

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak tek ve üç fazlı asenkron motor, su pompası motoru, çamaşır makinesi motoru, klima motoru, fan motoru, kompres motoru, elektrikli bisiklet motoru, BLDC motoru, servo motor, elektrikli otomotiv motoru vb. ürünler CE onaylıdır.

 

 

Nis, 2018 Zhejiang Nide Intelligent Automation Co.,Ltd kuruldu


Tamamen Ningbo Nide Mechanical Equipment Co.,Ltd'ye ait olan Zhejiang Nide Intelligent Automation Co.,Ltd, endüstriyel merkez şehri Ningbo'da oturuyor ve esas olarak her türlü BLDC motoru için en son sarma ve montaj teknolojisine odaklanıyor. makine boyunca taş ve tam otomatik komple hat.Bu arada, motor üretimi alanındaki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için bazı standart dışı makineleri de özelleştiriyoruz.

 

Sıkı kalite kontrol sistemi ve güçlü teknik ekip, müşterilerimize güvenilir makineler sunmamızı sağlar."Hizmet, Meslek, Hızlı, Samimi" felsefesi, müşteri lehine kazanmamıza yardımcı olur.

 

Nide--Sadece kolay, sadece motor üretimini kolaylaştırmakla kalmayıp, müşteriyi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda gelecekteki yaşam için grevi de kolaylaştırır!

 
 
 

 

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Nide

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 5000000-5000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar