Ana sayfa

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD

şirket Profili

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 0

 

2007 yılında kurulan Nide, müşterileri için tek elden hizmet sunan elektrik motorları imalatı alanında faaliyet gösteren bir şirkettir.

 

Nide'nin üç ana iş bölümü vardır.

motor manfacturing production assembly line suppliers and manufacturers

 

Çekirdek işmakine boyunca standı, armatür ve stator üretimi için tam otomatik komple hat ve motor montaj hattı da dahil olmak üzere motor imalat makineleri, farklı türde sağlamaktır.İkinci bölüm, komütatör, bilyalı rulman, karbon fırça, yalıtım kağıdı, şaft, mıknatıs, fan, motor kapağı vb.Gibi tüm motor bileşenlerini tedarik etmektir.Üçüncü bölüm, bazı motor üretimi için teknik destek ve danışmanlık, proje desteği ve anahtar teslim hizmet sunmaktır.

 

Nide'nin aşağıdaki beş bağlı şirketi var

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 2

1. Ningbo Nide Mekanik Ekipman Co, Ltd - Merkez
2. Jiangsu Nide Otomasyon Tech Co Ltd - İndüksiyon motor stator üretim makinesi, motor montaj hattı
3. Zhejiang Nide Akıllı Otomasyon Co, Ltd - BLDC stator üretim makinesi, özelleştirilmiş makine
4. Jiangsu Xiandian Mekanik Co, Ltd - Armatür üretim makinesi

5. Ningbo Haishu Nide International Co, Ltd - Motor bileşenleri ,motor imalat teknik destek ve tornalama hizmeti.

 

İyi hizmet ile, benzersiz felsefesi, profesyonel ekibi ve güvenilir kalite, biz yavaş yavaş dünya çapında müşterilerin güvenini kazanmak.Ürünlerimizi Almanya, İngiltere, İspanya, İtalya, Türkiye, Brezilya, Arjantin, Meksika, İran, Hindistan, Vietnam gibi 40'tan fazla ülkeye doğrudan ve dolaylı olarak tedarik ediyoruz. Müşteriler arasında birçoğu dünyaca ünlü şirketler.

 

Uluslararası pazarda Nide, Çin'in önde gelen motor üretim makineleri tedarikçisidir.


Nide - Sadece kolaylığımız için, amacımız sadece motor üretimini kolaylaştırmak değil, aynı zamanda hayatı kolaylaştırmak için grev yapmaktır.

 

1. Ningbo Nide Mekanik Ekipman Co, Ltd-www.nide-group.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 3

Ningbo şehrinde Hi-Tech District, Çin'in endüstriyel merkezi bulunan ve güçlü teknik ve ticari ekibinin avantajlarından yararlanan Ningbo Nide Mekanik ekipman Co, Ltd Ar-Ge, pazarlama ve satış, kalite kontrol ve makinelerin servis sonrası hangi bağlı fabrikaları tarafından üretilen (Jiangsu Nide Otomasyon Tech Co Ltd ve Jiangsu Xiandian Mekanik Co, Ltd.

 

Nide mekanik, kalite ve hizmet sistemiyle kontrol edilen evde üretilen makinelerin yanı sıra, müşterileri için diğer profesyonel üreticilerden dış kaynaklı bazı yardımcı makineler de sunmaktadır.Amaç, müşterilerin ekstra işi azaltmak ve kalite sorunu endişelerinden arındırmaktır.

 

Nide, Hindistan, Brezilya, Kore, Türkiye ve Arjantin'de ofislere sahiptir, iyi satış ve servis ağı çalışmaları, dünyanın her yerindeki müşterilere kolay ve hızlı bir şekilde erişim ve hizmet sunmamızı sağlar.Güvenilirlik, sorumluluk ve hızlı tepki, Nide'ın dünya çapındaki müşterilerin güvenini kazanmasına yardımcı olur, şimdiye kadar Nide, müşterilerine Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Türkiye, Hindistan, Brezilya, Vietnam, Meksika, Agentina, ABD, vb, birçok müşteri alanında lider olan.

 

İsteklerimiz, müşterilerimize motor üretimine optimize edilmiş tam bir çözüm paketi sunmaktır.

 

2. Jiangsu Nide Otomasyon Tech Co Ltd

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 4

102 çalışanı ile Jiansu Nide Otomasyon-Tech Co Ltd, Suzhou bulunan 9.000 metrekarelik atölye alanı kapsayan indüksiyon motor stator, BLDC motor sarma makinesi, dış rotor üretim makineleri, rotor montaj hattı, motor montaj hattı ve diğer özelleştirilmiş makine veya üretim hattı için makine ve tam otomatik hat boyunca üretim standı.

 

Ürünler ağırlıklı olarak tek ve üç fazlı asenkron motor, su pompası motoru, çamaşır makinesi motoru, klima motoru, fan motoru, kompres motoru, elektrikli bisiklet motoru, BLDC motoru, servo motor, elektrikli otomotiv motoru, vb. ürünler CE onaylıdır.

 

Yüksek hassasiyetli işleme tesisi ile donatılmış ISO 9001 sistemini sıkı bir şekilde uygulayarak, ürünlerimizin müşterilerin tam ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyoruz.

 

3. Zhejiang Nide Akıllı Otomasyon Co, Ltd -www.nide-ai.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 5

Tamamen Ningbo Nide aittir Zhejiang Nide Akıllı Otomasyon Co, Ltd,

Mekanik Equipment Co, Ltd, endüstriyel hub şehir Ningbo oturan, özellikle odaklanmak

BLDC motor her türlü için son sarma ve montaj teknolojisi, taş dahil

makine ve tam otomatik komple çizgi.Bu arada, biz de bazı standart dışı özelleştirmek

motor imalat alanında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için makineler.

 

Sıkı kalite kontrol sistemi, artı güçlü teknik ekip bize güvenilir sunmak için izin

makineleri müşterilerimize.

 

Felsefesi " Hizmet, Meslek, İstem, Samimi"bize müşteri lehine kazanmak için yardımcı.

Nide - Sadece kolay için, sadece motor üretimini kolaylaştırmak, müşteriyi kolaylaştırmak,

aynı zamanda gelecekteki yaşam için daha kolay grev!

 

4. Jiangsu Xiandian Mekanik Co, Ltd

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 6

 

Hengshan Qiao doğal nokta bulunan, Changzhou, Jiangsu eyaleti, ve 15.000 metrekarelik bir alanı kapsayan, Jiangsu Xiandian Mekanik Co, Ltd uzmanlaşmış mikro motor (seri makine, DC makine) armatür üretim makineleri imalatı.Şaft presleme makinesi, yalıtım kağıdı takma makinesi, armatür sarım makinesi, kama takma makinesi, komütatör kaynaştırma makinesi, komütatör tornalama makinesi, armatür dengeleme makinesi, armatür testi gibi makineler boyunca tam otomatik armatür üretim hattı yelpazesi üretiyoruz. panel, stator sarma makinesi, vb.

 

Ürünleri ağırlıklı olarak ev aletleri, otomobil, elektrikli alet, vb için geçerlidir. Armatür imalat makinesi alanında, Firmamız Çin'in önde gelen üreticilerinden biridir ve art arda hükümet tarafından "Hi-Tech Enterprise" ödüllendirilir.

 

İlerliyoruz ...

 

5. Ningbo Haishu Nide Uluslararası Co, Ltd -www.nide-international.com

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 7

 

Güzel deniz kıyısında şehirde oturan - Ningbo, gelişmiş endüstriler merkezi, mükemmel tedarik zinciri ve rahat ulaşım avantajını kullanarak ve zengin motor üretim tecrübesi ile profesyonel ekibi entegre, Ningbo Haishu Nide International Co, Ltd tedarik odaklanır müşterilerimize farklı tür motor parçaları.

 

Ürünler komütatör, rulman, şaft, karbon fırça, yalıtım kağıdı, termal koruyucu, mıknatıs, fan, motor kapağı ve laminasyonu içerir.Bu ürünlerin yanı sıra motor imalat teknik danışmanı, proje desteği ve anahtar teslimi proje için de hizmet vermekteyiz.

 

Motor imalat alanında onlarca yıllık tecrübeyle, müşterinin tam olarak ne istediğini derinden anlıyoruz, önemli bir motor bileşenleri üreten net çalışma ve sıkı kalite kontrol sistemi, müşterilerimize makul fiyata kaliteli ürünler sunmamıza izin veriyor, amacımız yardımcı olmaktır Müşteriler, kaliteli ürünleri elde ederken yorucu kaynak gerginliğini azaltmak için.

 

Nide, dünya çapındaki müşterilere motor üretimi için tek elden hizmet sunmaktır.Motoru yap, Nide'ye dön, her şey kolay olacak!

 

 

NIDE Servis Ağı: Hindistan, Brezilya, Avrupa.

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 8

 

 

NIDE Global Şubesi: Hindistan, Vietnam, Tayland, Güney Kore, Türkiye, ABD, İtalya, Meksika, İsviçre, Arjantin, Brezilya ,.

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 9

 

 

Müşteri
Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD şirket Profili 10
 
 
Bize Ulaşın
Ningbo Nide Mekanik Ekipmanlar Co, Ltd
Adres : 14-5, Doğu Kemao Merkezi, No.100 Xiangyun Yolu, Yüksek Teknoloji Bölgesi, Ningbo 315040, Çin.
İlgili kişi : Annie
Tel : 0086-574-87295639
AYPİNOkul ve Ofis Mob lyaları: 0086-13738869026
Faks : 0086-574-87295637
E-posta: emarketing@nide-group.com

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

Nide, yaklaşık 25 yıl boyunca 50'den fazla ülkeye ihracat makinesi ve bileşenine sahiptir. Bu yıllarda çok fazla deneyime sahip olduk. Sonuç olarak, müşterilerimize mevcut en iyi ve düşük maliyetli ürünleri sağlayabiliriz.
Ekim, 2007 Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd. kuruldu

Güzel deniz kıyısında şehirde - Ningbo, ileri sanayi merkezi, mükemmel tedarik zinciri ve rahat ulaşım avantajlarından yararlanan ve profesyonel ekibi zengin motor üretim tecrübesiyle birleştiren Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd, farklı türler sağlamaya odaklanıyor müşterilerimize motor parçaları

Ürünler komütatör, rulman, şaft, karbon fırça, yalıtım kağıdı, termal koruyucu, mıknatıs, fan, motor kapağı ve laminasyon içerir. Bu ürünler dışında, motor imalat teknik danışmanı, proje desteği ve anahtar teslimi proje hizmeti de veriyoruz.

Motor üretim alanındaki onlarca yıllık deneyimimizle, müşterinin tam olarak ne istediğini çok net bir şekilde anlıyoruz, net iş üreten önemli bir motor parçaları ve sıkı kalite kontrol sistemi müşterilerimize uygun fiyata kaliteli ürünler sunmamızı sağlıyor, amacımız yardımcı olmaktır. Müşteriler, kaliteli ürünleri edinirken yorucu kaynaklanma gerginliğini azaltmaktadır.

Nid dilek, dünya çapındaki müşterilerine motor üretimi için tek elden hizmet sunmaktır. Motoru yapın, Nide'ye çevirin, her şey kolay olacak!

Mayıs, 2010 Ningbo Nide Mekanik Ekipman Co, Ltd kuruldu

Ningbo kentinde, Çin'in sanayi merkezi olan Hi-Tech Bölgesi'nde bulunan ve güçlü teknik ve ticari ekibin avantajlarından yararlanan Ningbo Nide Mechanical equipment Co, Ltd, Ar-Ge, pazarlama ve satış, kalite kontrol ve makinelerin hizmetinden sonra bağlı fabrikaları (Jiangsu Nide Otomasyon Tech Co., Ltd ve Jiangsu Xiandian Mechanical Co., Ltd. tarafından üretilmektedir.

Evde inşa edilen ve kalite ve hizmet sistemiyle kontrol edilen makinelerin yanı sıra, Nide mechanical, müşterileri için diğer profesyonel üreticilerden dış kaynaklı bazı yardımcı makineler de sunmaktadır. Amaç, müşterilerin fazladan çalışmaları azaltmak ve kalite konusunda endişelerden uzak durmaktır.


Nide'nin Hindistan, Brezilya, Kore, Türkiye ve Arjantin'de ofisleri bulunuyor. İyi satış ve servis ağı çalışmaları, dünyadaki müşterilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmamızı ve hizmet sunmamızı sağlıyor. Güvenilirlik, sorumluluk ve hızlı tepki Nide'in dünya çapındaki müşterilerin güvenini kazanmasına yardımcı oldu, Nide şimdiye kadar Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Türkiye, Hindistan, Brezilya, Vietnam, Meksika gibi 50'den fazla ülkeye müşterilerine ürün tedarik etti. ABD, Agentina, vb, birçok müşteri alanında öncüdür.

Dileklerimiz müşterilerimize motor imalatına optimize edilmiş tam bir çözüm paketi sunmaktır.

Kasım, 2013 Jiangsu Nide Otomasyon Tech Co Ltd kuruldu
Suzhou'da bulunan ve 102 çalışanı olan 9.000 metrekarelik atölye alanını kapsayan, Jiansu Nide Automation-Tech Co., Ltd, esas olarak makine ve stator, BLDC motor bobin sarma makinesi, harici rotor üretim makineleri için tam otomatik hat boyunca makine ve stand üretiyor Rotor montaj hattı, motor montaj hattı ve diğer özel makine veya üretim hattı.

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak tek ve üç fazlı endüksiyon motoru, su pompası motoru, çamaşır makinesi motoru, klima motoru, fan motoru, motor sıkıştır, elektrikli bisiklet motoru, BLDC motoru, servo motor, elektrikli otomotiv motoru vb. ürünler CE onaylıdır.

Yüksek hassasiyetli işleme tesisi ile donatılmış olan ISO 9001 sistemini kesinlikle uygulamak, ürünlerimizin, tam olarak hangi müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacağını garanti ediyoruz.

Nisan, 2018 Zhejiang Nide Akıllı Otomasyon Co, Ltd kuruldu


Ningbo Nide Mechanical Equipment Co, Ltd'ye ait olan Zhejiang Nide Akıllı Otomasyon Co, Ltd, sanayi merkezi kent Ningbo'da oturuyor, özellikle de dahil olmak üzere BLDC motorun her türlü için en son sarma ve montaj teknolojisine odaklanıyor makine boyunca taş ve tam otomatik tam çizgi. Bu arada, motorlu üretim alanındaki müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için standart dışı bazı makineleri de özelleştiriyoruz.

Sıkı kalite kontrol sistemi ve güçlü teknik ekip, müşterilerimize güvenilir makineler sunmamızı sağlar. "Hizmet, Meslek, İstemi, Samimi" felsefesi, müşteri lehine kazanmamıza yardımcı olur.

Nide - Sadece kolaylık için, sadece motor üretimini kolaylaştırmakla kalmaz, müşteriyi de kolaylaştırır, aynı zamanda gelecekteki yaşamı kolaylaştırır!

NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Nide

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 10000000-5000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar Çin NINGBO NIDE MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD Sertifikalar